Havli in Oslo 2010 / Utah 2012 / Illinois 2013 / Toronto 2015

Havli in Oslo 2010 / Utah 2012 / Illinois 2013 / Toronto 2015
VÍTEJTE na blogu, který vznikl pro publikování článků z mého erasmáckého pobytu v Oslu, Norsku 2010. Později se stal "prostoduchým" zážitkovým blogem, kde si autor čas od času ukojil své pisatelské choutky. Následně se blog navrátil ke své původní myšlence. Uveřejňovány zde byly články z ročního studijního pobytu v Salt Lake City, Utah, USA 2012/13. A dále pracovní stáže v Champaign, Illinois, USA na přelomu 2013/2014. Po návratu ze zámoří blog dosti skomíral. Nechám se překvapit, jestli návrat za velkou louži / pracovně-studijní život s Luciou v kanadské Torontu 2015/16 vdechne život i mému blogu.

16. srpna 2013

Goodbye Salt Lake. Goodbye Utah. See you U.S. Now Czech summer break.
My time and awesome life, academic and professional exprerience in Utah came to its end. I am so grateful I could have been in Salt Lake City, met people I met and discovered places I discovered. This was a life-time opportunity and I made the most out of it. Goodbye, Playground of the West!

Můj čas v Utahu se nachýlil a byla to úžasná životní, akademická i profesní zkušenost. Jsem velmi šťastný, že jsem mohl být v Salt Lake City, potkat lidi, které jsem potkal, a objevovat místa, jenž jsem navštívil. Byla to skvělá životní příležitost a já odjížděl se vztyčenou hlavu. Sbobem, Velké Hřiště Západu!

This sentimental paragraph was more than enough for another year. I promise it is not gonna happen too often. :D

Tento odstavec plný sentimentální žvástů se bude opakovat maximálně jednou do roka. :D

Žádné komentáře:

Okomentovat