Havli in Oslo 2010 / Utah 2012 / Illinois 2013 / Toronto 2015

Havli in Oslo 2010 / Utah 2012 / Illinois 2013 / Toronto 2015
VÍTEJTE na blogu, který vznikl pro publikování článků z mého erasmáckého pobytu v Oslu, Norsku 2010. Později se stal "prostoduchým" zážitkovým blogem, kde si autor čas od času ukojil své pisatelské choutky. Následně se blog navrátil ke své původní myšlence. Uveřejňovány zde byly články z ročního studijního pobytu v Salt Lake City, Utah, USA 2012/13. A dále pracovní stáže v Champaign, Illinois, USA na přelomu 2013/2014. Po návratu ze zámoří blog dosti skomíral. Nechám se překvapit, jestli návrat za velkou louži / pracovně-studijní život s Luciou v kanadské Torontu 2015/16 vdechne život i mému blogu.

21. dubna 2012

ISC MU Sněžka Trip vol. 3


Už to je pár týdnů, co jsem s Erasmáky z ISC MU Brno (Mezinárodního studentského klubu Masarykovy univerzity) vyrazil do třetice a naposledy všeho dobrého na víkendový trip na Sněžku. Času se nedostává, takže opět jen formou foto-reportáže. Nakonec nás jelo deset. Sněhu byla fůra. Sluníčka naštěstí taky, přesto to v Adšpachu hodně smekalo a na Sněžce se to zas velmi bořilo. Všichni ale statečně výlet dokončili. Teď jen doufám, že se tohoto výletu po mě někdo ujme.

Fotky najdete ZDE.

na velmi pozdním pivku
Milenci v Adršpachu


Výprava pod Velkým vodopádem

Výprava pod Velkým vodopádem

Edward a jeho oblíbený motýl

Myší díra

hodná číča v Trutnově

Jomar na bobové dráze

západ Slunce nad Krkonošemi

Děčínská bouda po ránu, idylka, azuro

a Velikonoce se blíží

modré kopečky Kladska

kotel Studniční hory

vrcholovka se zástavami - Pia (SLO), Jeff (BEL), Insa (GER), Jomar (Venezuela), Tessy (POR), Edward (GBR), Shan (Hongkong), Tibor (HUN), Jason (USA) a moje maličkost

z Polska ještě nikdy nepřišlo nic dobrého :D

zpětná fotka na polskou UFO-boudu

dog-slegde :D

a jedna na závěr z iglu

2 komentáře:

  1. Člověče Havli, ty máš na tu Sněžku nějaký monopol, ne? :)

    Hlavně, že tě to baví a to evidentně jo :)

    OdpovědětVymazat
  2. Havli: Nemám. :) Ale když to mám zajetý (a baví mě to), tak tam prostě jedu. Kdyby ses toho chtěl ujmout po návratu, tak hledám náhradu. Byl bys perspektivní. ;)

    OdpovědětVymazat